Comitetul de selecție a proiectelor
Membrii titulari:
- Mariș Mircea, reprezentant legal al comunei Suseni, sector public,
- Kristof Jozsef Lorant, reprezentant legal al comunei Aluniș, sector public,
- Bendriș Emil, reprezentant legal al comunei Vătava, sector public,
- Feier Lucian Laurean, reprezentant legal al comunei Ideciu de Jos, sector public,
- Bexa Alexandru, reprezentant legal al comunei Lunca Bradului, sector public,
- Hărșan Marinela, reprezentant legal al Asociației de Ovine și Caprine Cica Drâgla, O.N.G.,
- Bacârcea Șandor-Gyorgy, reprezentant legal al S.C. Bacârcea S.R.L., sector privat,
- Zsigmond Ambrus, reprezentant legal al S.C. Trans Play Comprod S.R.L., sector privat,
- Pașcan Maria, reprezentant legal al S.C. Anamaria Sport S.R.L., sector privat,
- Vlasa Ioan, reprezentant legal al Asociației Ansamblul Folcloric Ghiocelul Bistra Mureșului, O.N.G.,
- Nagy Jozsef, reprezentant legal al Asociației Cultural Artistice „Csurgo”, O.N.G.,
Membrii supleanți:
- Ciobotă Dinu, reprezentant legal al comunei Stînceni, sector public,
- Chiș Bălan Ilie, reprezentant legal al comunei Rușii Munți, sector public,
- Lircă Marius Ioan, reprezentant legal al comunei Răstolița, sector public,
- Ordog Ferencz, reprezentant legal al comunei Brîncovenești, sector public,
- Petruț Aurel, reprezentant legal al Întreprinderii Individuale Petruț Aurel, sector privat,
- Ceugea Simion, reprezentant legal al Asociației Crescătorilor de Taurine Dumbrava, O.N.G.,
- Lingurar Dănuț, reprezentant legal al Asociației de Dezvoltare Comunitară Deda, O.N.G.,
- Vlasa Mihai Valentin, reprezentant legal al Asociației Crescătorilor de Animale Transparența Luieriu, O.N.G.,
- Pășcan Ioan, reprezentant legal al Asociației Cununa Călimanilor, ON.G.,
- Ujică Vasile Marin, reprezentant legal al Asociației Întreprinzătorilor Particulari Lunca Bradului, O.N.G.,
- Zsigmond Gyorgy-Istvan, reprezentant legal al S.C. Fux Construct S.R.L., sector privat,
Comisia de soluționare a contestațiilor
Membrii:
- Cadar Lucreția, reprezentant legal al comunei Deda, sector public,
- Vajda-Hegyi Andras, reprezentant legal al S.C. Andras Com S.R.L., sector privat,
- Croitor Mihail Gheorghe, reprezentant legal al I.I. Individuale Croitor Mihail Gheorghe, sector privat,
- Nagy Eniko, reprezentant legal al Asociației Culturale „Speranța”, O.N.G.,
- Morar Anca, reprezentant legal al S.C. Cosivania S.R.L., sector privat.